infoklub.sk - darček pre ženu

Vybrať vhodný darček pre ženu nemusí byť jednoduché. Preto sme vám pripravili niekoľko skvelých tipov na vkusný a hodnotný darček, ktorý ju určite poteší. Vhodne zvolený darček je prejavom vašej pozornosti, ale predovšetkým pochopenia osobnosti, záujmov a túžob tej, ktorej je venovaný. Otvára sa pre vás jedinečná príležitosť prejaviť vašej blízkej osobe, náležitú úctu a rešpekt.

Originálne dámske hodinky

Každá žena si zaslúži niečo štýlové, elegantné a zároveň praktické. Dokonalý darček, v tomto ohľade, predstavujú exkluzívne dámske hodinky. Či už je to na výročie, narodeniny, Vianoce alebo akúkoľvek inú špeciálnu príležitosť, dámske hodinky sú skvelým spôsobom, ako ukázať žene vašu lásku alebo obdiv. Sme presvedčení, že správny darček, rozžiari jej tvár!

Hodinky Petite Lumine Bezel kombinujú moderný dizajn s klasickým šarmom, čo ich robí vhodnými pre každú príležitosť. Sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, čo zaručuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Hodinky majú vysokú presnosť, vďaka kvalitnému japonskému mechanizmu, ktorým disponujú.

Darujte dva darčeky v jednom. Súčasťou balenia totiž nie sú len elegantné dámske hodinky z nehrdzavejúcej ocele vo farbe ružového zlata s dvojitým plátovaním, ale aj luxusná retiazka. Každá položka je zabalená samostatne, takže môžete darovať obe alebo si jednu ponechať – záleží len na vás.

dámske hodinky - daniel welington

Luxusná sada pier

Sada kvalitných a precízne zladených pier uložených do stolného setu, ponúka spojenie praktickosti a elegantnosti, ktorú každá žena ocení. Tento úžasný doplnok nielenže dodáva punc slávnostnosti do každodennej pracovnej rutiny, ale tiež sa stáva výrazom osobného štýlu a vkusu svoej majiteľky. Darovaním páru luxusných pier obdarovanej otvoríte bránu do sveta štýlovej elegancie. Sada pier môže byť ideálnym darčekom pre ženu, ktorá si potrpí na kvalitné a funkčné módne doplnky.

Veľmi precízne spracovaný stolný set na perá Diplomat z dreva Wenge sa vyrába v čiernej farbe alebo prírodnom dekóre. Vo vnútri sa nachádza odnímateľná vrchná časť na 2 perá, pod ktorou je úložný priestor na príslušenstvo. Dodávané s atramentom a konvertorom pre Vaše perá Diplomat. Perá síce nie sú súčasťou balenia. Ale to by sme neboli my, aby sme vám neporadili, kde ich kúpiť. Vybrali sme pre vás veľmi kvalitné štíhle kovové plniace pero, Diplomat Traveller Black Lacquer GT. Eleganciu pera vyzdvihuje zaoblený klip a pozlátené doplnky. O vynikajúcu kvalitu písania sa postará pozlátený hrot z nehrdzavejúcej ocele s jemným rytým vzorom. Pero je vybavené systémom na bombičky, ale je prispôsobené aj na plnenie konvertorom.

sada pier Diplomat