infoklub-sk tvorba obsahu

Darčeky vhodné pre náročných mužov

hodinky maserati
Hodinky Maserati

Ak hľadáte kvalitné pánske hodinky za rozumnú cenu, ďalej už nemusíte. Hodinky Maserati Sfida, s odkazom na jedného z top výrobcov športových a závodných vozidiel sú presne tým, čo potrebujete. Luxusné hodinky okrúhleho tvaru zo šľachtenej ocele majú analógový ciferník čiernej farby, ktorý im dodáva exkluzívny vzhľad. Pevné minerálne sklo je odolné voči prasknutiu a chráni hodinky pred prípadnými škrabancami. Úžasná je ale najmä cenovka, ktorá vás naozaj pozitívne prekvapí.

rumový kalendár
Rumový kalendár

Kalendár poskytuje možnosť objavovať zaujímavé rumy z celého sveta. 24 rôznych výberových rumov a 24 krajín sveta čaká len na vašu ochutnávku. Vďaka elegantnému baleniu očarí aj tých najnáročnejších degustátorov. V balení nájdete 2 degustačné zápisníky, 24 miniatúrnych rumových fľaštičiek a 2 elegantné rumové poháriky.

sada pier diplomat
Stolný set Diplomat

Veľmi precízne spracovaný stolný set na perá Diplomat z dreva Wenge sa vyrába v čiernej farbe alebo prírodnom dekóre. Vo vnútri sa nachádza odnímateľná vrchná časť na 2 perá, pod ktorou je úložný priestor na príslušenstvo. Dodávané s atramentom a konvertorom pre Vaše perá Diplomat. Perá nie sú súčasťou balenia.

Vybrali sme pre vás veľmi kvalitné štíhle kovové plniace pero, Diplomat Traveller Black Lacquer GT. Eleganciu pera vyzdvihuje zaoblený klip a pozlátené doplnky. O vynikajúcu kvalitu písania sa postará pozlátený hrot z nehrdzavejúcej ocele s jemným rytým vzorom. Pero je vybavené systémom na bombičky, ale je prispôsobené aj na plnenie konvertorom.

Set peňaženky a opasku Pierre Cardin
Set Pierre Cardin

Pierre Cardin, ikona módneho sveta, prináša do každého kúsku svoj nezameniteľný štýl, spojený s výnimočnou kvalitou. Set peňaženky a opasku poteší každého gentlemana. Pánsky opasok má zapínanie na tzv. automat. Je vytvorený z pravej kože s textilnou podšívkou. Perfektne ho dopĺňa pánska kožená peňaženka s priečinkami na bankovky, stredovým obojstranným priečinkom s uzatváraním na zips, mincovníkom a priestorom na doklady.

Sony Playstation 5
Sony Playstation 5

Herná konzola Sony Play Station 5 prináša do herného priemyslu revolúciu. Hráčom poskytne úplne nové zážitky. Zvládne totiž až 4K rozlíšenie pri 120 FPS. Za vývojom väčšiny hardvérovej výbavy stojí spoločnosť AMD so svojím 8-jadrovým procesorom architektúry Zen 2 a grafickým čipom postaveným na platforme RDNA 2 s podporou ray tracingu. Takýto darček je snom každého dospelého hráča.

skrutkovač Makita
Aku skrutkovač

Akumulátorový skrutkovač Makita je výbroným darčekom pre muža, ktorý ocení spojenie efektivity a technologického pokroku. Makita je známa svojou excelentnou kvalitou a úžasnou výkonnosťou. Do každej domácnosti prináša nielen uľahčenie a zrýchlenie práce, ale aj šmrnc šikovnému remeselníkovi. Ľahký a výkonný akumulátorový skrutkovač s bezuhlikovým motorom sa dodáva v sade s dvoma batériami, nabíjačkou a praktickým kufríkom. Je vhodný na vŕtanie a skrutkovanie.

infoklub.sk - reklamný pásik

Ochrana osobných údajov

Ochrane osobných údajov sa venuje samostatná podstránka: https://www.infoklub.sk/ochrana-sukromia/