e-book
Myslete jako miliardář
Myslite ako miliardár

Autor bestsellerov, Robert Hagstrom, v knihe Myslite ako miliardár, analyzuje Warrena Buffetta a jeho zásadnú múdrosť, ktorá predstavuje zložitú spleť rozsiahlych myšlienok. Stať sa úspešným investorom, obchodníkom, či podnikateľom nie je iba o technických znalostiach. Predovšekým ide o psychológiu. O to, ako premýšľate a ako sa pozeráte na investície. Samotný Buffet to nazval Money Mind. Povinné čítanie pre všetkých, ktorí  chcú rozšíriť rady miliardárov.

 

Ako na zlato - Juraj Karpiš
Ako na zlato

Popredný slovenský ekonóm a uznávaný analytik, Juraj Karpiš, vám vo svojej knihe Ako na zlato prezradí všetko, čo ste kedy chceli vedieť o zlate. Prevedie vás dôvodmi a technickými aspektmi sporenia kúpnej sily v zlate. Zistíte, prečo je dôležité vlastniť zlato, aké funkcie v majetku plní, koľko ho máte vlastne mať, ako ho nakupovať a čo od neho neočakávať.  Jednoducho perfektný, praktický a zrozumiteľný sprievodca zlatou strednou cestou.

Učebnica budovania majetku aj pre hlúpych alebo lenivých
Budovanie majetku

Učebnica budovania majetku aj pre hlúpych alebo lenivých je výnimočným návodom na absolútnu životnú zmenu. Ekonóm, Radovan Hýbl, vám svojim e-bookom pomôže zveľadiť váš majetok. Nečakajte žiadne zložité poučky ani nudnú teóriu. Praktické návody vám krok po kroku ukážu, ktorou cestou treba ísť. Majetní ľudia nie sú automaticky šťastní, ale aspoň nemusia riešiť problémy s peniazmi. Teraz medzi nimi môžete byť aj vy, aj keď nie ste nadpriemerne inteligentní alebo super pracovití. Ukážka prvej časti knihy je zadarmo. Tak neváhajte a zmeňte svoj život k lepšiemu.

Mysli a zbohatni
Mysli a zbohatni

Kniha Mysli a zbohatni je skutočným majstrovským dielom. Jej autor, Napoleon Hill, sa pred jej publikáciou venoval dvadsať rokov výskumu. V knihe zadefinoval trinásť princípov úspechu. Ide o svetový bestseller. Od prvého vydania knihy v roku 1937 sa z nej predalo viac ako 100 miliónov výtlačkov po celom svete. Žiadna kniha z kategórie osobného rozvoja nemala taký obrovský inšpiratívny dosah na ľudstvo.

 

Rýchlokurz geniality
Rýchlokurz geniality

Kniha od bývalého premiéra a viceguvernéra NBS, Ľudovíta Ódora Rýchlokurz geniality vás prevedie tými najdôležitejšími trendmi súčasnosti aj budúcnosti. Nezľaknite sa! Aj kvantová mechanika, HDP, príjmové rozdiely, starnutie populácie, fungovanie počítačov či nekonečno sa dajú zrozumiteľne vysvetliť. Autor zložité témy vysvetľuje s ndhľadom a humorom. Krátko po vydaní sa kniha stala jednou z najúspešnejších kníh vyšla v niekoľkých dotlačiach. Je vhodná nielen pre zvedavých študentov, študentky ale pre všetkých, ktorých zaujíma čo sa deje a bude diať vo svete.

Žltá kniha budovania značky
Budovanie značky

Žltá kniha budovania značky je kniha pre všetkých podnikateľov, ktorí rozmýšľajú o vybudovaní novej značky, transformovaní existujúcej firmy, produktu alebo samého seba. Krok za krokom a bez zbytočnej vaty a prikrášlení. Kniha spája odvetvie brandbuildingu a efektívneho podnikania do jedného celku. V dvanástich princípoch v nej nájdete odpoveď na otázku, ako zaujať v dnešnom uponáhľanom svete. Autor knihy, Michal Pastier, je uznávaný marketér s vyše pätnásťročnou praxou, ktorého tímy boli už pri viac ako 250 projektoch nových značiek.